YEJ Bremsomotoroj
Motoroj de la serio YEJ povas rapide bremsi, uzataj sur mekanikaj ekipaĵoj kaj veturmaŝinoj kie necesas rapida kaj preciza bremsado.
Specifo
| Kadra grandeco | 80-280 |
| Eligo | 0,18 kW-90 kW |
| Tensio/ frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55 (motoro), IP23 (bremso) |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90%. | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmigmetodo | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Pakado
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. speciala tensio, frekvenco kaj povumo;
2. speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. alt-temperatura motoro aŭ malalt-temperatura motoro;
5. uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. kun aliaj postuloj.








