IE1 Efikeca Motoro
Specifo
| Normo | IEC60034-30 |
| Kadra grandeco | 80-355 |
| Eligo | 0,18 kW-315 kW |
| Efikecklaso | IE1 |
| Tensio/frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmigmetodo | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur por informo de la uzanto. Ni pardonpetas pro ne antaŭaverto pri iuj ajn produktaj ŝanĝoj.
● Dum mendado, bonvolu specifi la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntmetodon, ktp.
● Ni povas desegni kaj fabriki specialajn motorojn laŭ klientaj postuloj jene
1. speciala tensio, frekvenco kaj potenco
2. specialaj izolaj kaj protektaj klasoj
3. kun maldekstramana konektilo, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj specialaj ŝaftoj
4. Motoroj kun alta temperaturo aŭ malalta temperaturo.
5. Alta altitudo aŭ subĉiela uzo
6. Pli alta potenco aŭ specialaj servaj faktoroj
7. kun hejtado, lagroj aŭ volvaĵoj PT100, PTC, ktp.
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj aŭ izolita lagrokonstruo
9. Aliaj postuloj.
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni









