SCZ Serio Sinkronaj Reluktancaj Motoroj
La sinkronaj reluktantmotoroj de la serio SCZ estas sendepende desegnitaj. La motoro estas trifaza elektromotoro kun magnete anizotropa rotorstrukturo, adoptas IEC-norman kadran grandecon por kontentigi malsamajn bezonojn de klientoj, kaj povas provizi produktojn de la serioj IE5, IE4, IE3, inkluzive de pura sinkrona reluktantmotoro.
Specifo
| Normo | IEC60034 |
| Kadra grandeco | Alto 80-315mm |
| Taksita potenco | 0,75 kW-200 kW |
| Gradoj aŭ energiefikeco | IE5 |
| Tensio kaj frekvenco | 400V/50Hz |
| Gradoj de protektoj | IP55 |
| Gradoj de izolado/Temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Instala Metodo | B3, B5, B35, V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmiga Metodo | IC411 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. speciala tensio, frekvenco kaj povumo;
2. speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. alt-temperatura motoro aŭ malalt-temperatura motoro;
5. uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. kun aliaj postuloj.










