IE2 Efikeca Motoro
Specifo
| Normo | IEC60034-30 |
| Kadra grandeco | 80-355 |
| Eligo | 0,18 kW-355 kW |
| Efikecklaso | IE2 |
| Tensio/frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | F\B |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C -+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 metroj super marnivelo | |
| Malvarmiga Metodo | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Produktada Ekipaĵo
Mendinstrukcio
● Ĉi tiu katalogo estas nur por klienta referenco. Bonvolu pardoni, sed se estos iuj ŝanĝoj al la produkto, neniuj aldonaj notoj estos faritaj anticipe.
● Dum mendado, bonvolu atenti la mendajn datumojn, kiel ekzemple potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, instalaĵtipon, ktp. de la motormodelo.
● Ni povas fari laŭmendan dezajnon kaj produktadon de specialaj motorproduktoj laŭ viaj postuloj.
1. Specialaj tensioj, frekvencoj kaj povumoj.
2. Speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. Maldekstra flanko kun krucskatolo, duobla ŝaftofino kaj speciala ŝafto;
4. Altatemperaturaj motoroj aŭ malaltatemperaturaj motoroj;
5. En altebenaĵo aŭ subĉiela uzo.
6. Pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro.
7. Kun hejtiloj, lagroj aŭ volvaĵoj de PT100, PTC, ktp.
8. Kun kodigilo, izolita lagro, aŭ izolita lagrokonstruo.
9. Aliaj postuloj.









