Serio Y (IP23) Alta Tensio Trifaza Asinkrona Indukto
La alttensia motoro de la serio Y estas sciurkaĝa trifaza nesinkrona induktomotoro. La motoro havas protektoklason IP23, la taksita tensio estas 6KV aŭ 10 KV.
Specifo
| Kadra grandeco | H355-710MM (6kV)、H450-710MM (10kV) |
| Taksita potenco | 220kW-5000kW (6KV) 、250kW-3550kW (10KV) |
| Gradoj de energiefikeco | IE1 |
| Tensio kaj frekvenco | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Gradoj de protektoj | IP23 |
| Gradoj de izolado/Temperaturpliiĝo | F |
| Instala Metodo | B3 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Malvarmiga Metodo | IC01 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. speciala tensio, frekvenco kaj povumo;
2. speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. alt-temperatura motoro aŭ malalt-temperatura motoro;
5. uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. kun aliaj postuloj.






