IE4 Efikeca Motoro
Motoroj de la serio IE4 estas kaĝaj induktomotoroj desegnitaj laŭ IEC-normoj kaj IE4-energiefikeco.
Specifo
| Normo | IEC60034-30 |
| Kadra grandeco | 80-355 |
| Eligo | 0,75 kW-315 kW |
| Efikecklaso | IE4 |
| Tensio/frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmigmetodo | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Pakado
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. Speciala tensio, frekvenco kaj potenco;
2. Speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. Kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. Alta-temperatura motoro aŭ malalta-temperatura motoro;
5. Uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. Pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. Kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. Kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. Kun aliaj postuloj.








