YH Maraj Motoroj
Motoroj de la serio YH estas tute enfermitaj trifazaj asinkronaj indukmotoroj malvarmigitaj per ventolo por mara uzo.
Specifo
| Kadra grandeco | 80-355 |
| Eligo | 0,75 kW-315 kW |
| Tensio/frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | 0°C ~+45°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| Malvarmigmetodo | IC411 、 IC416 、 IC418 、 IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. speciala tensio, frekvenco kaj povumo;
2. speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. alt-temperatura motoro aŭ malalt-temperatura motoro;
5. uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. kun aliaj postuloj.
Aplikoj
Ni havas progresintan produktoteknologion kaj celas novigi produktojn. Samtempe, la bona servo plibonigis la bonan reputacion. Ni kredas, ke kondiĉe ke vi komprenas nian produkton, vi devas esti pretaj iĝi partneroj kun ni. Ni antaŭĝojas vian demandon.








