Glitoringaj Motoroj
Teknikaj Datumoj
| Kadra grandeco | 280-800MM |
| Eligo | 75-3150kW |
| Taksita tensio | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Muntaj aranĝoj | IM B3 |
| Protektogrado | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Malvarmiga Metodo | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Nombro de poloj | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Izoladklaso | FH |
| Ĉirkaŭa temperaturo | La altitudo estu malpli ol 1000 m super marnivelo; -15°C ~+40°C |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni







