IE3 Efikeca Motoro
La motoroj de la serio IE3 estas kaĝaj induktomotoroj desegnitaj laŭ la normoj IEC60034-30 kaj IE3-energiefikeco.
Specifo
| Normo | IEC60034-30 |
| Kadra grandeco | 80-355 |
| Eligo | 0,75 kW-315 kW |
| Efikecklaso | IE3 |
| Tensio / frekvenco | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Protektogrado | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klaso de izolado / Klaso de temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmigmetodo | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Fabrika Produktada Procezo
Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur por informo de la uzanto. Bonvolu pardoni, sed se estos iuj ŝanĝoj al la produkto, neniuj aldonaj notoj estos faritaj anticipe.
● Dum mendado, bonvolu noti la rangigajn datumojn, kiel ekzemple motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntmetodon, ktp.
● Ni povas desegni kaj fabriki specialajn motorojn laŭ klientaj postuloj jene
1. specialaj tensioj, frekvencoj kaj potencoj
2. specialaj izolaj kaj protektaj klasoj
3. kun maldekstramana konektilo, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj specialaj ŝaftoj
4. Altatemperaturaj motoroj aŭ malaltatemperaturaj motoroj.
5. Altebenaĵa aŭ subĉiela uzo
6. Pli alta potenco aŭ specialaj servaj faktoroj
7. kun hejtado, lagroj aŭ volvaĵoj PT100, PTC, ktp.
8. kun kodigilo, izolitaj lagroj aŭ izolita lagrokonstruo.
9. Aliaj postuloj.
Se iu el ĉi tiuj aĵoj vere interesus vin, bonvolu sciigi nin. Ni ĝoje donos al vi oferton post ricevo de viaj detalaj specifoj. Ni havas niajn proprajn specialistajn esplor- kaj disvolviĝajn inĝenierojn por plenumi ĉiujn postulojn. Ni antaŭĝojas ricevi viajn demandojn baldaŭ kaj esperas havi la ŝancon kunlabori kun vi estonte. Bonvenon rigardi nian organizon.










