Y2-ripaj malvarmigitaj motoroj
La alttensiaj motoroj de la serio Y2 estas tute enfermitaj sciurkaĝaj motoroj. La motoroj estas fabrikitaj kun protektoklaso IP54, la taksita tensio estas 6kv aŭ 10KV.
Specifo
| Kadra grandeco | 355-560 (6 kV)/400-560 (10 kV) |
| Eligo | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Tensio/frekvenco | 6kV,10kV/50Hz |
| Protektogrado | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izoladklaso | F |
| Muntaj aranĝoj | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Malvarmigmetodo | IC411 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
Niaj fortoj
1. Efika kaj noviga specimenservo kun profesia kaj strikta kvalito-kontrolsistemo.
2. Profesia interreta servoteamo, ajna retpoŝto aŭ mesaĝo estos respondita ene de 24 horoj.
3. Ni havas fortan teamon pretan provizi sinceran servon al niaj klientoj.
4. Ni insistas pri kliento unue kaj dungitaro direkte al feliĉo.
5. Prenu kvaliton kiel la unuan konsideron.
6. OEM kaj ODM, povas akcepti kutiman dezajnon/emblemon/markigon kaj pakadon.
7. Altnivela produktada ekipaĵo, strikta kvalito-testado kaj kontrolsistemo por certigi superan kvaliton.
8. Rapida livertempo: ni havas proprajn fabrikojn kaj profesiajn fabrikantojn, kio ŝparas vian tempon dum intertraktado kun komercaj kompanioj. Ni faros nian plejeblon por plenumi viajn postulojn.
Ni firme kredas, ke ni havas la plenan kapablon doni al vi kontentan produkton. Ni deziras kolekti viajn demandojn kaj konstrui novan longdaŭran sinergian rilaton. Ni ĉiuj sincere promesas: saman kvaliton, pli bonan prezon; precizan prezon, pli bonan kvaliton.







