Provizo ODM-a DC-motoro Senbroŝa motoro Senbroŝa DC-motoro BLDC-motoro Elektra motoro Servomotoro 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polusaj 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Kvalito unue, Honesteco kiel bazo, Sincera helpo kaj reciproka profito" estas nia ideo, penante konstante krei kaj persekuti la plejbonecon por Provizado de ODM-Kontinukurent-Motoro, Senbroŝa Motoro, Senbroŝa DC-Motoro, BLDC-Motoro, Elektra Motoro, Servomotoro, 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polusoj 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Nuntempe ni antaŭĝojas pri pli granda kunlaboro kun eksterlandaj klientoj bazita sur reciprokaj avantaĝoj. Nepre kontaktu nin senpage por pliaj informoj.
"Kvalito unue, Honesteco kiel bazo, Sincera helpo kaj reciproka profito" estas nia ideo, klopodante konstante krei kaj persekuti la plejbonecon porĈinia Senbroŝa DC-motoro kaj elektra motoro, Specialaj mendoj estas akcepteblaj kun malsamaj kvalitgradoj kaj specialaj dezajnoj de la kliento. Ni antaŭĝojas establi bonan kaj sukcesan kunlaboron en komerco kun longdaŭra kunlaboro kun klientoj el la tuta mondo.
Motoroj de la serio IE4 estas kaĝaj induktomotoroj desegnitaj laŭ IEC-normoj kaj IE4-energiefikeco.
Specifo
| Normo | IEC60034-30-1 |
| Kadra Grandeco | Aĝo 80-450MM |
| Taksita Potenco | 0,75 kW-1000 kW |
| Gradoj aŭ Energia Efikeco | IE4 |
| Tensio kaj Frekvenco | 400V/50Hz |
| Gradoj de Protektoj | IP55 |
| Gradoj de izolado/Temperaturpliiĝo | Manĝaĵo/Brodo |
| Instala Metodo | B3, B5, B35, V1 |
| Ĉirkaŭa temperaturo | -15°C ~+40°C |
| Relativa humideco devus esti malpli ol 90% | |
| La altitudo devus esti malpli ol 1000 m super marnivelo | |
| Malvarmiga Metodo | IC411、IC416、IC418、IC410 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |
| Devo | S1 |
| Servofaktoro | 1.0 |



Mendinformoj
● Ĉi tiu katalogo estas nur referenco por uzantoj. Bonvolu pardoni, ke se ia ŝanĝo de produktoj ne estos pli specifita anticipe.
● Bonvolu noti la taksitajn datumojn dum mendado, kiel ekzemple la motortipon, potencon, tension, rapidon, izoladklason, protektoklason, muntotipon kaj tiel plu.
● Ni povas desegni kaj produkti specialajn motorojn laŭ la postuloj de la kliento:
1. Speciala tensio, frekvenco kaj potenco;
2. Speciala izoladklaso kaj protektoklaso;
3. Kun konektilo maldekstre, duoblaj ŝaftofinaĵoj kaj speciala ŝafto;
4. Alta-temperatura motoro aŭ malalta-temperatura motoro;
5. Uzata sur altebenaĵo aŭ ekstere;
6. Pli alta potenco aŭ speciala servofaktoro;
7. Kun hejtilo, PT100 por lagroj aŭ volvaĵo, PTC kaj tiel plu;
8. Kun kodigilo, izolitaj lagroj, aŭ izolita lagrostrukturo;
9. Kun la postulo de aliaj. "Kvalito unue, Honesteco kiel bazo, Sincera helpo kaj reciproka profito" estas nia ideo, penante konstante krei kaj persekuti la plejbonecon por Provizo de ODM-DC-Motoro, Senbroŝa Motoro, Senbroŝa DC-Motoro, BLDC-Motoro, Elektra Motoro, Servomotoro, 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polusoj 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Nuntempe ni antaŭĝojas pri pli granda kunlaboro kun eksterlandaj klientoj bazita sur reciprokaj avantaĝoj. Nepre kontaktu nin senpage por pliaj informoj.
Liverado de ODM Ĉinia Senbroŝa DC-Motoro kaj Elektromotoro, Specialaj mendoj estas akcepteblaj kun malsamaj kvalitgradoj kaj speciala dezajno de la kliento. Ni antaŭĝojas establi bonan kaj sukcesan kunlaboron en komerco kun longdaŭra kunlaboro kun klientoj el la tuta mondo.



